BOBCAT YAĞLAYICILAR – UZUN ÖMÜRLÜ VE GÜVENİLİR ÇALIŞMA

Ataşman Aşınma Parçaları

Bobcat mühendisleri tarafından belirlenmiş olan en sıkı performans gereksinimlerini karşılayacak özelliklerde yağlayıcılar.

Bobcat Yağlayıcılar

Bobcat orijinal yağlayıcı ve gresleri yüksek performans, uzun ömür ve dayanıklılık kriterleri bir arada gözetilerek geliştirilmiştir. Bobcat ekipmanınızın üst düzeyde korunması için, en kaliteli baz yağ ve özel katkı maddeleri kullanılarak üretilen bu yağ ve gresler, fabrikadan doldurulmuş olan yağ ve gresler ile aynı kaliteye sahiptir.

Özelliklere göre Üretilmiştir

Bobcat orijinal yağlayıcıların karışımı her makinenin kendi özelliğine ve kullanım amacına göre optimize edilmiştir. Farklı uygulamalar için kullanılan veya farklı tedarikçilerden alınan yağlar birbirlerine benzemekle birlikte, hiçbirisi bizim orijinal karışımımız ile aynı olamaz.

Performans ve Koruma arasında Denge

Motor, hidrolik veya şanzıman komponentlerinin tamamı yağ kullanır. Ancak, bu komponetlerin her birisi farklı amaçlar ve farklı değişen koşullar için tasarlanmıştır. Bobcat orijinal yağlayıcıları ile en iyi performans ve ekipman koruması sağlanırken, yanlış yağ kullanılması makinenin fonksiyonunu ve güvenilirliğini olumsuz etkileyecektir.

...
Motor Yağı

Motor yağının işi oldukça zordur. Bir yandan yanma sırasındaki yüksek sıcaklık ve basınçlarla mücadele ederken, öte yandan bakım aralıkları arasında geçen süredeki milyonlarca motor devrinde yağlamayı ve diğer fonksiyonlarını yerine getirmelidir.

 • Yüksek-performanslı yağlarımız değişken çalışma koşullarında optimum koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mükemmel bir kurum önleme, aşınma koruması ve yüksek sıcaklıkta arızalara karşı direnç sağlar.

 • Bobcat Ultra Motor Gücünün düşük-küllü formülasyonu, günümüzde üretilen düşük-emisyonlu araçlarda kullanılan egzoz katalizörü ve dizel partikül filtresini korumaya yardımcı olur. Son teknoloji düşük-emisyonlu ağır-hizmet tipi motorlar için en uygun yağdır.

 • Bobcat ekipmanından beklenen performansı sağladığı, Bobcat tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Özel olarak üretilmeyen ucuz yağlar için aynı şey söylenemez.

...
Hidrolik & Hidrostatik Yağı

Hidrolik yağ, makinenin kasları ve kanıdır. Gücün iş ekipmanına aktarılmasından sorumludur. Bu nedenle; gereken etkili basıncı minimum kayıp veya kaçakla sevk etmek, sistemi aşınma ve korozyondan korumak durumundadır.

 • Bobcat Hidrolik/Hidrostatik Sıvısı, en iyi baz yağ ve katkı maddelerini içeren özel-karışım, benzersiz bir sıvıdır. Tüm sıvılar üretim aşamasında kalite ve güvenlik açısından Bobcat mühendislerinin öngörmüş olduğu en sıkı özellik ve standartları karşılar.

 • Diğer ticari ürünlerin taklit edemeyeceği özel bir formül ile üretilmiş olup, Bobcat makinelerde kullanılması onaylanan tek yağdır

 • Sıfırın altındaki sıcaklıklarda optimum akış ve pompalama sağlayacak şekilde tasarlanmasına rağmen, yüksek sıcaklık ortamlarında da mükemmel kararlılığını korur.

 • Bobcat’in özel formülü diğer ticari tedarikçiler tarafından kopyalanamaz.

...
Gres

Bobcat, sıkça değişen çalışma koşullarında makinenizin komponentlerini korumak ve özel gereksinmelerinizi karşılamak amacı ile farklı gres çeşitleri sunar.

 • Çok yapışkan: Oldukça yapışkan ve tutunan bir yapısı vardır; geniş çok-amaçlı uygulamalar için; azaltılmış kaçak ve uzatılmış yağlama süresi sıklığı.

 • Çok-Amaçlı: Yağlanan ekipmanı mükemmel koruma ile uzatılmış ekipman ömrü, azaltılmış bakım ihtiyacı.

...
Aks / Şanzıman Yağı

 • Bobcat Şanzıman ve Diferansiyel Sıvıları, ekstra-yüksek performanslı ve çok-amaçlı yağlayıcılardır. Belli şanzıman ve hidrolik sıvı gereksinimlerini ve hatta daha iyisini karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu sıvıdaki gelişmiş teknoloji, geniş bir ortam ve koşullarda çalışan ekipmanın performansını optimize eder.

 • Bobcat Şanzıman ve Diferansiyel Sıvıları, seçilmiş baz yağ ve gelişmiş katkı maddeleri paketini bir araya getirerek, güç aktarma organlarının ağır-hizmet uygulamalarında ihtiyaç duyulan değişken yağlama performansı özellikleri sağlar.

 • Bobcat Şanzıman ve Diferansiyel Sıvıları, şanzıman ve tahrik aksları gibi güç aktarma organlarına istisnai performans sağlar.

...
Soğutma Suyu / Antifriz

Bobcat Soğutma Suyu Karışımları özellikle ağır-hizmet tipi uygulamalar için tasarlanmış olup, -36°C sıcaklığa kadar donmaya karşı koruma sağlar.

 • Motor üzerindeki ısının etkin bir şekilde atılması ve hararetin önlenmesi, yani motor ve soğutma sisteminin ideal bir şekilde korunması için geliştirilmiştir.

 • Donmaya, kaynamaya, korozyona ve kireç tabakası oluşumuna karşı maksimum koruma. Uzun süreli kararlılık ve köpük önleme özelliği.

...
Ürünler hakkında daha fazla mı öğrenmek istiyorsunuz?

 • Yağlayıcılar referans kılavuzumuzu indirin.

 • Ekipmanınıza ve uygulamanıza en uygun yağlayıcı için, bayinizi arayın.

Daha fazla bilgi için yetkili servisinizi arayın.

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış