Filtreleme

BOBCAT FİLTRELER OLAĞANÜSTÜ SONUÇLAR SUNAR

Tüm çalışma koşullarında performans ve güvenilirlik.

Bobcat Filtreleri

Şayet sizin filtreniz sonsuza kadar kullanılabiliyor ise, filtrelemiyor demektir! Kirletici maddeler ekipmanınızın dahili sistemlerinin düşmanıdır. Yetersiz filtreleme, kirletici maddelerin sistem içerisine girerek önemli parçalarda onarımı pahalıya mal olabilecek arızalara neden olabilir. Yatırımınızı korumak açısından, en mükemmel koruma için özellikle tasarlanmış olan kaliteli Bobcat filtreleri kullanın. Tüm filtreleme sorunlarının çözümlerini Bobcat Yağ, Hava, Yakıt ve Hidrolik Filtreleri ile bulabilirsiniz.

...
Mükemmel Oturma

Filtreler özellikle Bobcat makineler için tasarlanmıştır. Bu nedenle yerlerine tam ve sorunsuz otururlar, mükemmel sızdırmazlık sağlarlar.

...
Koruma

Filtreler sadece makinenizin önemli komponetlerini çevreden korumaz, aynı zamanda içlerine toz ve polen girişini de önler. Makinenizin sağlığını tehlikeye atmayın.

...
Orijinal Performans

Filtrelerimiz, öngörülen bakım aralığı süresince en üst seviyede performansı korumak üzere tasarlanmıştır. Bobcat filtreler, takıldıkları günden bakım aralıkları dolana kadar çalışırlar.

...
Düşük İşletme Maliyetleri

Orijinal filtreler çok pahalı olabilir. Ancak, yan sanayi filtrelere göre daha düşük işletme maliyeti ve daha yüksek yakıt verimliliği ile bu farkı fazlasıyla telafi ederler.

...

Bobcat Filtreler & Bakım Kitleri – Tüm İhtiyacınız Bir Kutuda!

Daha basit ve daha hızlı bir çözüm. Makinenizin bakım zamanı geldiğinde, Bobcat Filtre ve Bakım kitleri ile zamandan önemli ölçüde tasarruf edersiniz.

  • Kolay: Teker teker parça numaraları aramaya veya bakım manuellerini karıştırmanıza gerek yoktur. Tek bir parça numarası ile tüm aradıklarınız tek bir kutu içerisinde sunulur.

  • Pratik: Makineniz için hazırlanmış Bobcat bakım kitlerini alın ve gerekli tüm bakım parçaları elinizde hazır olsun.

  • Filtre kitleri: Makinede kullanılan tüm filtreleri içerir.

  • Bakım kitleri: 250, 500 ve 1000 saatlik bakımlar için gerekli tüm bakım parçalarını içerir.

...

Daha fazla bilgi için yetkili servisinizi arayın.

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış