Yürüyüş Takımı Parçaları

BOBCAT YÜRÜYÜŞ TAKIMI PARÇALARI

Fabrika onaylı dayanıklılık ve istisnai sürüş kalitesi avantajlarından yararlanın.

Yürüyüş Takımı Parçaları

Bobcat orijinal yürüyüş takımı parçaları Bobcat makinelerimiz için OEM özelliklerimize göre özel olarak tasarlanmıştır. Orijinal Bobcat yürüyüş takımı parçaları kullanarak; kauçuk paletler, istikamet tekerleri, makaralar ve cer dişlileri arasında mükemmel bir uyumu garanti altına alırsınız.
 

Dayanıklı Komponentler

Güçlü dövme çelikten makaralar ve istikamet tekerleri, zayıf plastik veya kauçuk kullanmadan düzgün bir sürüş sağlar. Bu, makinenin yatışa daha az meyilli olması ve daha az bakım istemesi anlamına gelir. Cer dişlileri dövme çelikten ve HT-5 sertlik oranında imal edilir. Bu, Bobcat’ in sertlik, çekme, darbe ve yüzey standartları arasında en yüksek orandır.

Kolay Palet Şasisi Temizliği

Yatay biçimde monte edilmiş gergi silindiri, yürüyüş takımı ile şasi arasında daha fazla boşluk oluşturarak, gün boyunca kum, pislik ve çamur gibi sıvanmış malzemelerin temizlenmesini kolaylaştırır. Makaralar arasındaki yükseltilmiş kesikler, temizlemeyi daha da kolaylaştırır.

Konforlu Sürüş

Öndeki istikamet tekerleri, genişletilmiş makaralar ile birlikte kauçuk paleti yönlendirirken aynı zamanda titreşimi azaltır. Sonuç olarak, operatör arttırılan konfordan yararlanır, palet aşınması azaltılarak yürüyüş takımının ömrü uzatılır. İsteğe bağlı olan Burulmalı Suspansiyon Sistemi, çift-flanjlı ön istikamet tekeri ve geniş makaralar ile birlikte makaraların süspansiyonunu ve sabit-montajlı yürüyüş takımının stabilitesini sağlar.

Palet Atmaya Karşı Geliştirilmiş Koruma

İstikrarlı palet gerginliği mükemmel tasarlanmış arka avara makaralarla birlikte, paletin zorlu çalışma koşullarında gevşemesini ve atmasını minimize eder.

 

Ürün gamı hakkında daha fazla mı öğrenmek istiyorsunuz?

Yürüyüş takımı referans kılavuzunu indirin.

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış