Proteciton Plus – Uzatılmış Garanti

Protection Plus – Uzatılmış Garanti

Bobcat® makinelerinin dayanıklı ve güvenilir oldukları iyi bilinmesine rağmen, uzatılmış garanti ile daha fazla koruma sağlanır. Müşterilerin değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere, farklı çalışma süresi ve çalışma saatlerinin kombinasyonlarından oluşan bir dizi uzatılmış garanti seçeneği vardır. Bunlar 2 ila 5 yıla kadar süreden, 2000 ila 6000 çalışma saati aralığına kadar değişir (makinenin tipine bağlı olarak).

 

Protection Plus’ın faydaları aşağıda anlatılmıştır:

Gönül Rahatlığı

Küçük bir yatırım karşılığında Bobcat makinenizin hesapta olmayan onarım masraflarına karşı korunmakta olduğunu bilmek içinizi rahatlatır. Bu uzatılmış güvenlik duygusu ile, üretimi maksimize etme hedefine odaklanabilirsiniz.

 

Şeffaflık & Süreklilik

Sürprizler yok – Proteciton Plus kapsamında tıpkı standart makine garantisi gibi ilave sınırlama veya koşullar yoktur. Yine standart makine garantisinde olduğu gibi, onarımları kolaylaştıran aynı standart prosedür ve işlemlere güvenebilirsiniz. Tüm Proteciton Plus süresi boyunca makine kapsamlı bir şekilde korunur.

.

Kapsam dışında bir şey yok

Proteciton Plus bir sigorta değildir – Garanti kapsamındaki tüm onarım çalışmaları (yedek parça ve işçilik) hiçbir kesinti yapılmadan karşılanır.
 

Risk yönetimi

Proteciton Plus Uzatılmış Garantisi, risk yönetimine yardımcı olur ve potansiyel onarım masraflarını kontrol eder. Onarımlarınızı kendiniz yapmak için zaman ve para harcamak yerine, sadece yerel Bobcat bayinizi çağırmanız yeterlidir. Proteciton Plus Uzatılmış Garantisi Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’ daki tüm bayiler tarafından tanınmakta ve uygulanmaktadır.

 

Bobcat destekli

Proteciton Plus uzatılmış garantisi, imalatçının bir önerisidir. Bu kapsamda sizi memnun etmek için, Bobcat kendisine özgü bilgi, özel takım ve yöntemlerini seferber edecektir.

Esneklik

Çok fazla veya çok az, sık sık veya arada sırada. Makineniz ne kadar meşgul olursa olsun fark etmez. Bobcat size çok sayıda çalışma süresi ve yıllık çalışma saati kombinasyonları sunar. Bunların arasından kendinize en uygun teklifi seçebilirsiniz.
 

Devredilebilirlik

Proteciton Plus - Uzatılmış Garanti süresi dolmadan önce makinenizi sattığınız takdirde, kalan garanti koşullarını makinenin yeni sahibine devredebilirsiniz. Bu sayede, Bobcat ürünü satın almak yeni sahibi için daha cazip hale gelecektir.

Daha yüksek ikinci el değeri

Proteciton Plus - Uzatılmış Garantili bir makinenin kontrol, bakım ve onarımları tüm çalışma hayatı boyunca Bobcat yetkili servislerince özenle yapıldığı için, garanti süresi dolmuş olsa dahi, makine yüksek ikinci el değerini korur.

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış