Orijinal Parçaların Avantajları

ORİJİNAL BOBCAT PARÇALARI

Azami üretkenlik ve performans, daha düşük yatış maliyeti

 

Orijinal Bobcat Parçaları neden tercih edilmeli?

Orijinal Bobcat Parçaları makinenizden en yüksek performansı elde etmenizi sağlar. Bobcat makineler için onaylanan, tasarlanan ve geliştirilen parçaları kullanarak, optimum performans ve uzun ömür konusunda emin olabilirsiniz.

 

Orijinal Parçaların Ana Özellikleri

Bobcat makineler için tasarlanmış ve üretilmiştir

Makinenin geliştirilmesi sırasında öngörülmüş olan orijinal ölçüleri, şekli, malzemeyi ve teknolojiyi karşılar. Yerlerine istendiği gibi tam olarak otururlar.

 

Azami üretkenlik ve performans

Makine için tasarlanmış, üretilmiş ve makine üzerinde test edilmişlerdir. Bir arada kullanıldıklarında maksimum verim elde edilir.

 

Güvenlikten taviz yok

Uygun toleranslar, ölçüler, malzeme ve dayanıklılık operatörün güvenliğini taviz vermeksizin garantiye alır.

 

Makinenin yatış maliyetini azaltır

Test edilmiş ve kendisini kanıtlamış olan Orijinal Bobcat Parçaları ekipmanınızı koruyacak ve planlanmamış bakım ve onarımları minimize edecektir.
 

Bobcat garantisi ile desteklenmiştir

Orijinal Bobcat parçaları 12 ay süreyle garanti altındadır.

 

Ekipmanınızın performansını korur

Makinenizin bakımını Bobcat parçaları ile yaparak arızasız çalışma süresini uzatabilirsiniz. Bobcat parçalarını Bobcat makinelerde kullanarak maksimum performansı elde edebilmek için, mühendislik ve satın alma ekiplerimiz gece gündüz birlikte çalışmaktadır. Kısaca belirtmek gerekirse; sağlam, güvenilir ve performansı kanıtlanmış parçalardır.


 

Çevre dostu

Yenileştirme işlemi ile çöplüğe atılan atık maddeler azaltılırken, yeni hammadde kullanma ihtiyacı da minimize edilir. Yenileştirme sayesinde gezegenimizin daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir hale gelmesine katkıda bulunurken, geri dönüşümü olmayan kaynaklar defalarca değerlendirilmiş olur. Yenileştirme, orijinal ürünün sıfırdan imal edilmesi için kullanılması gereken enerjiden yaklaşık %85 tasarruf sağlar.

 

Kullanıcı dostu

Bobcat Parçalarını yenileştirmek için sadece orijinal yeni parçalar kullanılır ve kalite açısından muadili yeni parçalardan hiçbir farkı yoktur. Yenileştirme aşamasında kullanılan her parça ayrı ayrı test edilerek, orijinal yeni parçanın teknik özelliklerini karşılamakta olduğu teyit edilir. Bu sayede, tasarım aşamasında öngörülmüş olan fonksiyon, performans ve güvenlik özellikleri sağlanmış olur.

 

Bobcat Yenileştirilmiş Parçalarda kaliteden taviz verilmez. Bobcat tarafından Yenileştirilmiş Parça = Orijinal Bobcat Parçası.

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış