Hasel & Bobcat

Firmanın kökleri, 1947'de operasyona başladığı ABD’nin Kuzey Dakota eyaletinde atılmıştır. Aynı eyalette üç üretim tesisine ek olarak, küresel üretim tesisleri Fransa, Çek Cumhuriyeti ve Çin'de bulunmaktadır.

Ünlü BOBCAT markası - adı ilk kez 1962'de kullanıldığından beri - dayanıklılık ve güvenilirlik ile eş anlamlıdır. Sağlam, çok yönlü, çevik BOBCAT ekipmanları - zaman içinde test edilmiş güvenilirliği ile - haklı olarak müşterilerin gönlünde taht kurmuştur.

BOBCAT, endüstrinin en iyi kompakt ekipmanını sunmaya kendini adamıştır.

37

yıllık sektörel tecrübe

6

küresel marka

500'ün

üzerinde çalışan sayısı

14

konumda hizmet

MÜŞTERİ

Ürün ve hizmetlerimize duyduğumuz gurur ile güçlü müşteri (iç ve dış) ilişkileri kurup, müşterimizin işine değer ve rekabet gücü katmak suretiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak onlarca yıldır iş yapış biçimimiz haline gelmiştir.

ÇALIŞANLAR

Güçlü bir performans kültürü, çalışanlarımızın eğitimine ve kişisel gelişimine sürekli odaklanmayı gerektirir. Dünyaya ve teknolojik gelişmelere ayak uyduran, fonksiyonlar ve departmanların birlikte çalışması HASEL’in başarısının temel niteliklerinden biridir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik işletmelerimizi ekonomik, çevresel ve sosyal boyutlardan bütünleştirir. Müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizi ulaştırırken işimizin kaçınılmaz bir parçasıdır.

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış