BobCARE PM: Planlanmış Bakım

BobCARE Planlanmış Bakım

Bobcat ekipmanlarının çalışma ömrü boyunca performanslarını korumaları için, orijinal sıvı ve yedek parça kullanılmasının yanı sıra, bakım ve kontrollerinin düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Makinenizi daima iyi ve çalışabilir durumda tutmak amacı ile, Bobcat tüm kaynaklarını müşterileri için seferber etmiştir. Bu kaynakların arkasında, ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olan, deneyimli ve eğitimli servis teknisyenleri ile güçlü bir bayi şebekesi bulunur.

Bobcat ekipmanınızın uzun ömür güvencesi, onu yüksek onarım maliyetlerinden ve hesapta olmayan arızalardan koruyan planlanmış bakımlardır.

 

BobCARE Planlanmış Bakımların size getirisi:

 

Arttırılmış Çalışılabilir Süre

Planlanmış, düzenli bakımlar sırasında görülebilecek küçük aksaklık veya sorunlara erken müdahale edilmesi, gelecekteki büyük arızaları ve yatış süresini azaltmanıza yardımcı olurken, üretkenliği ve karlılığı arttırmanıza katkı sağlar.

 

Maliyetten Tasarruf

Planlanmış bakım, sorunların büyümeden tespit edilerek, yüksek maliyetli arızalara yol açmadan düşük maliyetli çözümlerle giderilmesini sağlar.

 

Öngörülebilir Masraflar

Yedek parça, işçilik, sarf malzemesi ve yağlar dahil olmak üzere, ekipmanınızın bakım giderlerini öngörebilir ve hesapta olmayan harcamaları minimize edebilirsiniz.

 

Orijinal Yedek Parça, Sıvılar ve Teknisyenler

Bobcat tarafından eğitilmiş teknisyenler, tüm bakım çalışmalarını sadece yüksek kalitede orijinal yedek parça ve sıvılar kullanarak gerçekleştirirler.

 

Uzatılmış Makine Ömrü

Düzenli bir ekipman bakım programının makinenin ömrünü uzattığı kanıtlanmıştır.

 

Daha Yüksek İkinci El Değeri

Satış zamanı geldiğinde, makinenizin bakımı için göstermiş olduğunuz özel itina, potansiyel alıcılar için bir artı değerdir.

Daha fazla bilgi için bayinizi arayın.

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış