Ataşman Parçaları

Ataşman Aşınma Parçaları

İsterseniz kaya parçalama, isterseniz yoldaki molozları süpürme çalışması yapmakta olun, Bobcat tüm ataşmanlarınız için yüksek-kaliteli parçalar sağlar. Tüm gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde, oldukça geniş bir ürün gamı sunar. Örneğin; tekerlekli testereler, planya ve döner taşlayıcılar için ağır-hizmet tipi yol rehabilitasyon diskleri, süpürge fırçaları, muhtelif tip dövme çelikten kırıcı kazması, kova tırnakları ve ağız bıçakları. Aynı zamanda diğer Bobcat ataşmanları için geniş bir özel aparat gamı mevcuttur.

Kullanım amacına uygun doğru aparatı seçmek ataşmanın verimliliği ve performansı için kilit faktördür. İşinize en uygun aparatın seçiminde Bobcat bayinize danışabilirsiniz.

 

Fırçalar

Süpürge ve açılı süpürge ataşmanları için geniş bir halka fırça, oluk fırça ve iplikli fırça ürün gamı. Pislik, kurumuş çamur, çakıl, hafif kar ve diğer molozları verimli bir şekilde süpürmek için poliproplen veya çelik telli fırçalardan oluşan halkaları seçin.

Ürün gamı hakkında daha fazla mı öğrenmek istiyorsunuz? Halka fırçalar, oluk fırçaları ve iplik süpürge fırçaları referans kılavuzunu indirin.
 

Ağız Bıçakları

Ağız bıçakları, değiştirme için harcanan süreyi minimize edecek ve kova kapasitesini arttıracak şekilde tasarlanmıştır. Aşınma ömrü uzatılarak, yatış süresi kısaltılır. Dayanıklı ve uzun aşınma ömrüne sahip olan ağız bıçakları, üretim kovalarının bıçakları ile aynı kalitede malzemeden imal edilmiştir ve muhtelif boylarda mevcuttur.

Simetrik konik tasarımı sayesinde ters döndürülebilir cıvatalı ağız bıçakları ile servis ömrü uzatılmıştır. Özel talepler için, kauçuk veya poliüretan ağızlar ürün gamını tamamlar.

Kova Tırnakları

Toprağa iyi nüfuz etme ve makine verimliliği açısından, kova tırnaklarının kaliteli ve keskin olması gerekir. Körelmiş, aşınmış tırnaklar kazı sırasında daha fazla güç harcanmasına neden olurlar. Bunun sonucunda, yakıt sarfiyatı artar ve kova üzerinden kazı koluna aktarılan titreşimlerin seviyesi yükselir.

Tırnaklar, hızlı ve kolay değiştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Standart tırnaklar zemine iyi nüfuz edecek şekil ve güce sahip olup, genel-amaçlı uygulamalar için idealdir. Farklı koşul ve uygulamalar için farklı profillerde tırnaklar mevcuttur.

Karbür Uç Parçaları

Taşlama, frezeleme ve asfaltı, betonu ve/veya kayayı kesme işleri, doğru takım seçilmesini gerektiren ağır işlerdir. Bobcat, ataşmanınıza ve öğütme koşullarınıza uyacak şekilde tasarlanmış, farklı tipte uçlar sunar.

Tungsten karbürlü uçlar aşınmaya karşı istisnai bir dirence sahiptir ve havada-sertleştirilmiş çelik gövde optimum nüfuz ve servis ömrü sağlar. Optimize edilmiş şekilleri, ucu eşit oranda aşınma için döndürür. Tutma ve taşıma sisteminin daha az gerilmesi ve aşınması için bir rondela takılmıştır.
 

Kırıcı Aparatları

Bobcat kırıcı aparatları optimal uygulama için özel bir sertleştirme işleminden geçer. En gelişmiş dövme teknolojisi kullanılarak, çalışma uçlarının en yüksek performansta çalışması sağlanmıştır. Bobcat kırıcı aparatları, uzun servis ömrüne ve yorulma direncine sahip, aşırı sağlam aparatlardır.

Kırıcı modeline bağlı olarak, muhtelif ölçülerde aparatlar vardır ve olası tüm uygulamalar için – genel veya özel- farklı şekillerde mevcuttur. Geniş uçlu asfalt kesicilerden, çivi uçlu keskilere ve geniş sıkıştırma pedlerine kadar, tüm olasılıklar Bobcat aparatları ürün gamında mevcuttur.

Ürün gamı hakkında daha fazla mı öğrenmek istiyorsunuz? Kırıcı ve keski aparatları referans kılavuzunu indirin.

 

Burgu Tırnakları

Bobcat burgu ataşmanının dayanıklılık ve performans açısından kanıtlanmış bir şöhreti vardır. Çok-yönlü, uzun ömürlü aparat seçiminiz, Bobcat yükleyiciler ve ekskavatörler ile birlikte her işe uyum sağlar.

Delikleri delerken, delme işlemini düzgün ve kolay yapabilmek için, toprak koşullarına en uygun tırnakları ve ucu seçmeniz gerekir. Değişik toprak koşullarına uyum sağlamak üzere, farklı tipte uçlar mevcuttur. Ağır-Hizmet tipi Burgu Uçları sert zeminde, kalın sert tabakada, şist ve asfaltta kullanmaya uygundur. Parçalanabilir kaya, kayalı sert toprak veya donmuş zeminlerde Kaya-Tipi Burgu Uçlarını tercih edin.

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış